Sveika mityba

Su „Kiškių” grupės vaikais žiūrėjome filmuką apie sveiką mitybą, diskutavome su vaikais, koks maistas yra sveikas, kokį jie maistą valgo, mėgsta. Išsiaiškinome apie maisto piramidę, kas svarbiausia žmogaus organizmui, kokio maisto turime valgyti daugiausiai.

Sveiko patiekalo degustavimas

Vasario 28 d. Kiškių grupėje vyko Šeimų sveiko patiekalo degustavimas. Atvykusios mamos kartu su vaikais pristatė ir visiems patiekė paragauti sveikų patiekalų: Pupelių braunį, Godos skanukus, Bananinius košės rutuliukus ir Sveikuolių blynelius. Dėkojame mamoms už iniciatyvą ir puikius receptus.

Sporto valandėlė „Judrieji žaidimai“

Darželio salėje vyko Kiškių grupės sporto valandėlė „Judrieji žaidimai“. Vaikai su mokytoja Neringa žaidė žaidimus: Slidinėjimas, Sniego mūšis ir Pelėda. Žaidė energingai, su puikia nuotaika, patyrė daug teigiamų emocijų.

Daržovių šokiai pokiai

2019 m. rugsėjo 20 d. mažieji „Drugelių“ gr. ugdytiniai dalyvavo linksmoje sveikatos, vitaminų ir juoko kupinoje veikloje. Vaikai trumpam virtę daržovėmis ir vaisiais, kartu su pedagogėmis aiškinosi, kodėl reikalinga valgyti daržoves ir vaisius. Vėliau žaidė smagų žaidimą „Daržas“, smagiai rūšiavo daržoves, vaisius bei improvizavo dainelę „Moliūgas ir lietutis“.

 

„Kiškių“ mankšta

Grupėje su ugdytiniais surengėme „kiškių mankštą”, kuri buvo išskirtinė tuo, jog patys vaikai ją prasivedė, patys galvojo ir rodė pratimus, džiaugėsi savo sumanymais, patyrė daug gerų emocijų.